top of page

128 бригада в обличчях #9: Оксана та Інна

Оновлено: 13 груд. 2022 р.

Серед інших військових обов’язків вони виконують і одне стратегічне завдання – готують їжу для бійців, у тому числі тих, хто на самому передку. Від смачної, ситної, збалансованої їжі і вчасної її доставки значною мірою залежить боєздатність наших хлопців. Жодних перебільшень тут немає.


«Наша основна служба проходить на ТПУ (тиловий пункт управління), який розташований за кілька кілометрів від лінії фронту, – каже пані Оксана (на фото – праворуч). – Щодня ми готуємо сніданки, обіди й вечері. Варимо здебільшого на дров’яній печі, це додає їжі особливого смаку. Стараємося з усіх сил, щоб хлопцям сподобалося. А далі розвозимо по підрозділах. Сьогодні на обід, наприклад, гороховий суп із ковбасками, плов із яловичиною, нарізка з ковбаси й сиру, морквяний салат і компот. А на десерт хлопці мають печиво, пряники, цукерки й енергетичні батончики від волонтерів.


Чи страшно їхати на передову? Сьогодні дорогу, по якій ми їхали, обстріляли з артилерії й «Градів», але ні – не страшно. Хлопці мають бути ситими – для нас це закон!»0 коментарів
bottom of page