top of page

Штурмовики 128-ї знищили російський БМП-3, один із членів екіпажу взятий у полон (+ Фото)

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади щойно мали жорстке зіткнення з ворогом у зоні бойових дій. У результаті бою знищено ворожу бойову машину піхоти – БМП-3.

Броньована машина рознесена нашим протитанковим гранатометом на друзки, башту відірвало й відкинуло на кілька метрів. Члени екіпажу та десантники, що перебували всередині, вбиті на місці, один із десантників, що був поза БМП, одразу здався в полон.

Судячи з військового квитка, в полоні опинився Левкин Денис Валерьевич, 17 квітня 1994 року народження, уродженець і мешканець м.Сургут Тюменської області. У 1994 році Левкин закінчив Фінансово-економічний коледж у Сургуті, тоді ж отримав військовий квиток. Неодружений.

При допиті говорить те, що й інші полонені, – командування повідомило, що відправляє на навчання, про Україну ніхто не згадував, сам воювати не хотів, нікого – ні військових ЗСУ, ні мирних українців – не вбивав.

128-ма бригада навмисно виставляє особисті дані й фото полоненого, щоб його рідні побачили, що відбувається з російськими окупантами в зоні бойових дій. Можливо, це додасть хоч трохи розуму іншій войовничій русні, яка сподівалася на легку прогулянку й бліцкриг в Україні.0 коментарів
bottom of page