top of page

Сьогодні бійці 128 ОГШБр приймали вітання з нагоди Дня Незадежності

«Саме завдяки вам українці мають можливість відзначити День Незалежності…»


Сьогодні бійці 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади приймали вітання з нагоди Дня Незалежності України. Урочистості відбулися в скромній, але святковій обстановці, як і годиться в зоні бойових дій. На початку зборів прозвучав Гімн України, а далі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто заплатив за Україну найдорожчим, – власними життями.


– 32 роки національної свободи продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна захистити від російської агресії власну свободу, територіальну цілісність і демократичні цінності, – сказав у своїй промові командир бригади полковник Дмитро Лисюк. – Серед військових частин, що героїчно звільняють окуповані території, і наша бригада, яка одна з перших військових підрозділів склала присягу на вірність українському народу. Незалежність виборюється саме зараз, у ці хвилини, на фронті протяжністю понад три з половиною тисячі кілометрів. Бажаю всім вас бойової удачі і якомога швидше повернутися до своїх рідних із перемогою!

Штурмовиків бригади привітали також командувач Оперативного командування «Захід» генерал-майор Сергій Літвінов, голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко, перший заступник Запорізького міського голови Олександр Власюк, голова Вільнянської територіальної громади Наталія Мусієнко, керуючий справами виконкому Мукачівської міськради Олександр Лендєл… Лейтмотивом виступів почесних гостей стала фраза: «Саме завдяки воїнам Збройних Сил України, у тому числі 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, українці мають можливість відзначати День Незалежності!»


Бійці «Закарпатського легіону» отримали до свята нагороди від Президента України, головнокомандувача Збройних Сил України, міністра оборони, командувача ОУВ «Запоріжжя», відзнаки та цінні подарунки 128 ОГШБр, органів державної влади та місцевого самоврядування.


Подробиці урочистостей – у нашому фоторепортажі.
0 коментарів
bottom of page