top of page

Святослав Вакарчук виступив перед штурмовиками 128 бригади

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук дав невеликі концерти перед бійцями 128 окремої гірсько-штурмової бригади. Це вже другий його приїзд у зону бойових дій до «Закарпатського легіону».

Особливе ставлення відомого співака до наших хлопців легко пояснити, адже він народився в Мукачеві, яке є місцем постійної дислокації легендарної бригади.

Цього разу лідер «Океану Ельзи» виступив у трьох різних локаціях – він дав живі концерти, акомпануючи собі гітарою. У репертуарі були як розкручені й широковідомі пісні – «Все буде добре», «Човен», «Еверест» – так і нові композиції, які вже стали хітами, наприклад, остання пісня співака «Місто Марії», яка присвячена подіям у Маріуполі.

Традиційно для 128 бригади пан Святослав виконав відому лемківську пісню «Под облачком», після якої спитав бійців, хто розуміє її назву. Вихідці із Закарпаття одразу переклали «Под облачком» літературною мовою – «Під вікном».

У всіх локаціях бійці 128 бригади дуже тепло зустріли співака, гаряче аплодували йому, влаштовували фотосесії й просили автографи. У відповідь Святослав не тільки щиро дякував своїм слухачам за мужність у боротьбі з агресором, але й передав бригаді 15 систем для широкосмугового інтернету Starlink. А по закінченні виступу пообідав разом зі штурмовиками за одним столом – скуштував простої солдатської їжі…0 коментарів
bottom of page