top of page

«Нью-Йорк Таймс»: «Російські війська не мають достатньо сил, щоб суттєво перемістити лінію фронту…»

Одна з найвпливовіших газет США «Нью-Йорк Таймс» (The New York Times) опублікувала обширну статтю про події на фронті в Україні. Автори описують географічне позиціонування українських і російських військ, зазначаючи, що майже тримісячне вторгнення Росії продемонструвало бездарне планування, погану розвідку, варварство і безпричинні руйнування з боку росіян.

І хоча загарбник закріплюється на Донбасі, це дуже далеко від початкових грандіозних амбіцій Путіна, згідно з якими він планував легке захоплення величезних територій України, включаючи Київ, повалення законної влади й заміну її лояльним урядом, що забезпечило би підпорядкування України Росії.

Видання наводить цитату командира 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади полковника Олега Гончарука:

«Хоча російська артилерія та ракети спричинили руйнування у житлових районах, знищуючи будинки і вбиваючи місцевих жителів, російські військові не мають достатньо сил, щоб суттєво перемістити лінію фронту або поставити під загрозу головний промисловий центр Запоріжжя, найбільше місто поблизу лінії фронту. Про це в інтерв’ю заявив командир 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади полковник Олег Гончарук.

«Вони намагатимуться заблокувати просування вперед нашим силам і зміцнити свої позиції», – сказав полковник Гончарук, чиї сили розташовані вздовж південно-східного фронту. «Але ми не знаємо точно їхніх планів».

«Нью-Йорк Таймс» наголошує також, що президент США Джо Байден підписав Закон про Ленд-ліз для України, який відкриває шлях для подальших поставок зброї в Україну, а Палата представників проголосувала за додаткове виділення Україні 40 мільярдів доларів. Ця допомога суттєво допоможе в протистоянні з російським агресором. Посилання на оригінал статті: https://www.nytimes.com/2022/05/10/world/europe/ukraine-russia-donbas.html0 коментарів
bottom of page