top of page

Ветеран АТО отримав реєстрацію на всесвітній інтернет-платформі ілюстрацій PinterestЯк повідомляє пресслужба Черкаської міської ради, реєстрацію особистої сторінки на всесвітній інтернет-платформі фотографій, малюнків та ілюстрацій Pinterest отримав ветеран АТО з Черкащини Олександр Кириченко («Вікінг»). А таке право цей ресурс надає лише найкращим митцям.

Колишній воїн 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ, який пройшов бої під Дебальцевим, нині навчається на історичному факультеті Національного університету імені Богдана Хмельницького і багато уваги приділяє історії та сучасності Визвольної боротьби і патріотичній тематиці в цілому.


Довідково. Pinterest − всесвітній соціальний фотосервіс, створений у США. Після того, як зображення завантажені на Pinterest, вони називаються пінами (англ. Pins), а колекції, до яких вони належать, — дошками (англ. Boards). Місія сайту звучить, як «об’єднати весь світ за допомогою речей, які всім цікаві». Засновник сайту — американець Бен Сілберман (англ. Ben Silbermann) з міста Вест-Де-Мойн штату Айова. Власник сервісу − однойменна американська компанія, заснована 2008 року Беном Сілберманом − сам сервіс був запущений у 2009 році. Станом на травень 2020 року ринкова вартість Pinterest становила 10,7 мільярда доларів США.

Ідея ветерана – чеканка сувенірних монет, присвячених історичним подіям та особистостям, отримала схвальний відгук у патріотичних колах Черкащини, а монети, відчеканені «Козацьким монетним двором коваля-монетника Кириченка», вже стали популярними й за межами області.Сувенірну продукцію від ветерана сучасної війни можна бачити як на фестивалях, так і під час патріотичних символічних акцій. Зареєстрована нині на Pinterest персональна сторінка Олександра Кириченка «Українська символіка воїнів» сприятиме популяризації у світі міста Черкаси та історії Визвольної боротьби українців.


https://armyinform.com.ua/2021/12/12/veteran-ato-otrymav-reyestracziyu-na-vsesvitnij-internet-platformi-ilyustraczij-pinterest/

0 коментарів
bottom of page