top of page

Бійці 128 бригади – Герої України, Михайлюк Юрій Володимирович

Михайлюк Юрій Володимирович, командир підрозділу 128 окремої гірсько-штурмової бригади, капітан.

Гірсько-штурмовий підрозділ під командуванням Юрія Михайлюка з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну тримає оборону й здійснює успішні контратаки на Донецькому напрямку.

За час операції зі звільнення населених пунктів Донеччини підрозділ завдав величезних втрат збройним силам росармії і, незважаючи на переважаючу силу ворога, не допустив прориву стратегічно важливих рубежів наших позицій.

У середніх числах березня група наших штурмовиків потрапила в оточення. Бій із росіянами тривав близько 12 годин. Не маючи великої кількості боєприпасів, капітан Ю.Михайлюк зумів об’єднатися з батальйоном суміжної військової частини Збройних Сил України, врятувати їхнього пораненого комбата і взяти батальйон під своє командування.

Завдяки вмілим діям Ю.Михайлюка об’єднаний підрозділ протримався й вирвався з оточення з мінімальними втратами. При цьому було знищено значну кількість росіян та їхньої техніки.

Капітан Ю.Михайлюк є не тільки керівником і авторитетом, але й бойовим другом для солдатів і сержантів. Це справжній приклад командира бойового підрозділу.

Указом президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, капітану Юрію Михайлюку присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка».0 коментарів
bottom of page