top of page

Британські медіа про 128 бригаду: «Це один із найпотужніших підрозділів Збройних Сил України»

Популярний британський сайт UKC (United Kingdom Climbing), що спеціалізується на альпінізмі й скелелазінні, опублікував об’ємну статтю про 128 окрему гірсько-штурмову Закарпатську бригаду.

З огляду на спеціалізацію видання, авторка матеріалу Наталі Беррі (Natalie Berry) головний наголос зробила на гірсько-штурмовій специфіці нашої бригади.

Так, у статті розповідається про смугу перешкод, за подолання якої бійці бригади отримують штурмовий берет із едельвейсом, особливості бойових дій у гірській місцевості, переваги бійців, що мають гірську підготовку тощо.

Описаний також бойовий шлях бригади, включаючи миротворчі місії в Іраку, Сьєрра-Леоне, Лівані, колишній Югославії. І оборона України у війні проти Росії, починаючи з 2014 року й закінчуючи нашими днями.

«128-ма окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада є одним із найпотужніших підрозділів Збройних Сил України, – пише редакторка сайту Наталі Беррі. – Після багатьох років розгортання на сході України її бійці зараз воюють на передовій проти російських військ».


Посилання: https://www.ukclimbing.com/articles/features/the_ukrainian_mountain_assault_brigade_fighting_on_the_front_lines-14388


0 коментарів
bottom of page